TV+

TV+

TV+ nedir?

TV+, ister mobil cihazlarınızda dışarıdayken isterseniz de evde, okulda, tatilde veya işte sabit durumdayken TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. TV+ ile, en beğenilen TV kanallarını, filmleri ve dizileri izleyebilirsiniz. TV+, çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma, kaydetme ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV deneyimi sunulmaktadır.

Bu servisi kimler kullanabilir?

TV+ uygulamasının desteklediği cihazlara sahip tüm kullanıcılar gsm operatörüne bakılmaksızın kullanabilir.


TV+’a nasıl giriş yaparım?

 

TV+ mobil ve web uygulamalarına​ cep telefonu numarası ve Turkcell Şifre ile giriş yapılabilir.
​Turkcell müşteriyseniz, şifrenizi SIFRE yazıp 2200'a​ ücretsiz mesaj atarak alabilirsiniz. Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp 05327552222’ye​ kısa mesaj atarak alabilirsiniz.


TV+’a nasıl giriş yaparım?

TV+ müşterileri, sistemlerde kayıtı cep telefon numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler. Turkcell müşterisiyseniz SIFRE yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp "0(532) 755 2222"a kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz. Gönderdiğiniz kısa mesaj tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.


Şifremi nereden alabilirim?

Turkcell müşterileri, şifrelerini unutmaları halinde SIFRE yazıp 2200'a ücretsiz mesaj atabilirler.
Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp "0(532) 755 2222"a kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz. Gönderdiğiniz kısa mesaj tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.​


TV+ çalışmıyor, giriş yapamıyorum, kiminle iletişime geçmeliyim?

Turkcell Çağrı Merkezini (532) ya da Turkcell Superonline (0850 222 0 222) müşteri hizmetlerini arayarak teknik destek alabilirsiniz.TV+ Paketleri nasıl satın alınır?

NET yazıp 2200'a ​göndererek aylık 2,9 TL olan +Net Paketi'ne üye olarak uygulama içinden dilediğiniz filmi kiralayıp izleyebilir, Wi-Fi üzerinden bağlanarak sevdiğiniz programları, onlarca kanal yayınını izleyebilirsiniz. CEP yazıp 2200'a göndererek aylık 7,9 TL olan +Cep Paketi'ne üye olarak uygulama içinden dilediğiniz filmi kiralayıp izleyebilir, sevdiğiniz programları, onlarca kanal yayınını cep telefonunuzdan, tabletinizden ya da www.turkcelltvplus.com.tr'den izleyebilirsiniz.
ARA BAŞVUR