SUPERBOX

Superbox alt yapı gerektirmeyen 4.5G hızında taşınabilir internet kampanyaları. Turkcell Superbox kalitesi ile kullanabileceğiniz 4.5G Fiber hızında altyapınız portunuz olmasa bile her yerde fiber internete kesintisiz bağlanabilirsiniz.
Superbox 4.5G Ev İnterneti Kampanyası

Superbox 4.5G ev interneti ile fiber hızında ev interneti deneyimini ihtiyacınıza uygun kotalı paketlerle deneyimleyin.

169.90 TL
HEMEN BAŞVUR İNCELE
Superbox Sınırsız Paketler

Superbox 4.5G ev interneti ile fiber hızında ev internetini şimdi sınırsız paketler ile deneyimleyin!

599.90 TL
HEMEN BAŞVUR İNCELE
Superbox Fırsat Kampanyası

Ev internetinde fark yaratan yenilik! Fiber altyapınız yoksa hızlı internet için Superbox evinize geliyor!

169.90 TL
HEMEN BAŞVUR İNCELE
Superbox Tak Çalıştır Ev İnterneti Kampanyası

Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile fiber hızlarını yaşamanız için Superbox evinize geliyor. Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç yok.

169.90 TL
HEMEN BAŞVUR İNCELE

SUPERBOX

Turkcell Superbox


Başvurunuzdan Sonraki işlemler;
  • Hizmetin talep edildiği adres bilgisi sorgulanır.
  • Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır.
  • Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak, ürün ile ilgili gerekli kontroller yapılır, kurulum tamamlanır ve Superbox cihaz teslim edilir.

Superbox Sınırsız Paketler


Superboxda sınıra takılmak istemeyenler için  Superbox Sınırsız Paketler tam size göre, Hiç bir hız ve kota limitine takılmadan her yerde sınırsızca kullanabilirsiniz,  Superbox kotasız paketler ile fiber ev interneti heryerde sizinle.


Superbox Kotalı Paketlerİnternet ihtiyacınız çok fazla değil ise Superbox kotalı paketler tam size göre, 150 Gb internet ortalama 4 kişiye bir ay boyunca rahatlıkla yetmektedir. Bunun gibi internet kullanımına sahipseniz  Superbox Kotalı Paketler  Size göre.


Superbox 4.5G Ev İnterneti


Çok yüksek hıza ihtiyacı olanlar için 4.5G Fiber Hızında internet, Şirketler ve çok fazla kişi için kullanılması gereken durumlarda Superbox 4.5G Ev İnterneti tercih edilebilir, 100 Mbps ye varan download hızı ile Superbox 4.5G tam size göre olabilir.
ARA BAŞVUR